COMPETITII 2018

22 aprilie - Monthly Medal
5 mai - CAV/Golfstore/Romanian Golf Hall of Fame - Editia V
20 mai - Monthly Medal
16 iunie - President's Day
17 iunie - Monthly Medal
22 iulie - Monthly Medal
19 august - Monthly Medal
9 septembrie - Monthly Medal
14-15 septembrie - Campionatul National de 3D Archery (FRTA)
16 septembrie - EURO PARK Golf scramble
6-7 octombrie - TRANSILVANIA GOLF OPEN - Editia V
21 octombrie - Monthly Medal
13 octombrie - ANNUAL MATCHPLAY – Paul Tomita GC vs TGC
3 noiembrie - Members Cup – FINALA


COMPETITII 2017

23 aprilie            - Monthly Medal
6 mai                  - CAV / Golfstore / Romanian Golf Hall of Fame - Editia IV
25 iunie              - Monthly Medal
15 iulie               - President's Day
30 iulie               - Monthly Medal

27 august           - Monthly Medal
2 septembrie      - EURO PARK Golf scramble
9/10 septembrie - Meciul Anului TGC vs Paul Tomita GC
16 septembrie    - ELECTROGLOBAL
30 septembrie    - Monthly Medal
7-8 octombrie     - TRANSILVANIA GOLF OPEN - Editia IV
22 octombrie      - Monthly Medal
4 noiembrie        - Members Cup - FINALA


COMPETITII 2016

23 aprilie        - Cupa intercluburi ( etapa I Paul Tomita ) - GCPT vs TGC: 8-6
8 mai              - CAV Memorial / GOLFSTORE / Romanian Golf Hall of Fame - Campion: Viorel Coman
29 mai            - Monthly Medal
3 iulie             - Monthly Medal - joc oprit din cauza descarcarilor electice
23 iulie           - President's Day - 1st Alin Trif, 2nd Razvan Robotin, Ladies 1st Ale Florea, 2nd Daciana Morariu
31 iulie           - Monthly Medal
28 aug.          - Monthly Medal
3 sept             - Cupa intercluburi ( etapa II Transilvania Golf Club ) TGC vs GCPT 15-11 ( 6-8 , 9-3 )
10 sept           - Electroglobal Golf Cup - Champion: Laurentiu Coman, Winner Gents: Ioan Scridon, Winner Ladies: Mihaela Pal
17 sept           - EURO PARK Golf Scramble - Castigatori: Lulu Coman / Elena Baltaretu
27 sept           - British-Romanian Chambre of Commerce Scramble - Castigatori: Octavian Damian / Vlad Florea
1-2 oct.          - TRANSILVANIA GOLF OPEN + Race to GOLFSTORE : 
Lulu Coman - Campion, Raz Robotin - Locul I, Ale Florea - Locul I
5 nov.             - Cupa Membrilor - Finala
30 oct.            - Monthly Medal


COMPETITII 2015

2 Mai            - CAV Memorial / GOLFSTORE / ROMANIAN GOLF HALL OF FAME - campion: Laurentiu Coman
4 iulie           - President's Day - Locul 1: Leon Uiuiu
19 Sept.       - DHL Golfing Day - Perechi / Scramble - Locul 1: Calin Stoia / Laura Stoia
26-27 Sept.  - CAMPIONATUL NATIONAL - DOMNI, DOAMNE, SENIORI, SENIOARE ( in calendarul FR Golf si CLUJ Capitala Europeana de Tineret 2015 ) Campion National: Laurentiu Coman, Campion National Seniori: Dan Tite, Campionana Nationala: Ana Coman ( nevalidata de FRG din motive neclare ) Campioana Nationala Senioare: Anca Codrin ( nevalidata de FRG din motive neclare )
3-4 Oct.       - TRANSILVANIA GOLF OPEN ( in calendarul FR Golf si CLUJ Capitala Europeana de Tineret 2015 ) Campion: Laurentiu Coman
7 Nov.          - Cupa Membrilor - Club Champion: Vlad Florea


COMPETITII 2014

11 Mai    - CAV Memorial / GOLFSTORE - castigatorul CAV Trophy: Vasilica Baias
28 Sept.  - Cupa Romaniei ( organizator: FR Golf ) - castigatorul Cupei Romaniei 2014: Calin Stoia
4-5 Oct.  - TRANSILVANIA GOLF OPEN ( in calendarul FR Golf ) - Castigatorul TGC Open: Laurentiu Coman
11 Oct.   - DHL Golfing Day - perechi / scramble - castigatorii DHL Golfing Day: Viorel Coman / Laurentiu Coman
1 Nov.    - Cupa Membrilor - Castigator: Vasile Fechete

COMPETITII 2013

16 iunie - Sunday Stableford - Locul 1: Radu Matei